Survivor Unutulmaz Olaylar

0
1584

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği, Türkiye’de oldukça sevilen Survivor yarışmasında bugüne kadar ilginç anlar yaşandı, ilginç sözler söylendi. İşte bunlardan bazıları.

2011’de Nihat Doğan ve  Pascal Nouma’nın kavgası. Survivor tarihinin en büyük kavgası olarak tarihe geçti. Pascal Nouma bu kavgadan sonra diskalifiye oldu.

İkili Survivor’dan sonra barıştı.

2014’te yarışan Tolga Karel’in takım arkadaşlarıyla yaşadığı kavga sonucu “yalanlarla yaşayacağıma yılanlarla yaşarım” diyerek adayı terk edip karşı adaya taşınması.

Tolga Karel sakinliğini hep koruyordu.

2014’te yine Tolga Karel’in Gökhan Keser’in hindistan cevizini gizlice yemesine rağmen inkar etmesi ve eleme günü “ben yedim” deyip özür dilemesi.

2015 All Star’da altyazı ekibinin Taner’in kelimelerini anlayamadığı için altyazıları hazırlamakta zorlanması ve hazırlayamaması.

Hasan oyunlarda sık sık diskalifiye oluyordu.

2015 All Star’da parkurda kendi bölümünde tahtalarını dizen Hasan’ın tahtaları dizdikten sonra kendisinin değil Hakan’ın yaptığı tahta üzerine çıkıp devam etmeye çalışması.

2015 All Star ilk konseyde Hilmi Cem’in kendisini Duygu Çetinkaya ile aynı potaya sokması. O hafta, bu kadar erken elenmesi tahmin edilmeyen Duygu Çetinkaya’nın ilk konseyde elenmesi.

2015 All Star’da sakat olmasına rağmen SMS oylamasında üst üste birinci çıkan Anıl için Hakan’ın “bir insan sadece mavi gözlü sarı saçlı diye birinci olmamalı” demesi.

Anıl Tetik ciddi bir sakatlık geçirmişti.

2015 All Star’da Berna’nın Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço’ya p.ç demesi.

2016’da ödülü kazanan ünlülerin “bir baba hindi ünlülere bindi” diye tezahürat yapması sonucu Avatar Atakan’ın “Kavga mı edelim arkadaşlar hepinizi tek tek zıplatayım mı? Bunu mu istiyorsunuz?” demesi.

2016’da Semih’e saldıran Zafer’in “ben burda böyle yaptıysam dışarda seni bitireceğim” demesi ve diskalifiye edilmesi.

2017’de Eser West’in teknedeyken sinir krizi geçirmesi.

2018 All Star’da Adem’in, Turabi’nin gece kulübünde dans ettiği görüntülere gönderme yaparak “delikanlı değilsin” imasında bulunması.

2018 All Star’da Turabi ile tartışan Adem’in “si…im survivor’ını” demesi (iddia).

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz