Teka Servis İle Farkı Yaşayın!

0
1517

Teka markası Türkiye’de de dünyada da pek çok kullanıcıya sahiptir. Buzdolabı ya da bulaşık makinesi konusunda oldukça tecrübeli olan ve pek çok müşteriye sahip olan Teka markası kullanıcılarına her zaman kaliteli ürünler üretmekte ve memnuniyetlerini de kazanmaktadır ancak bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi ürünler kısa zamanda arıza vermekte ve ne yazık ki onarımları için de yüksek fiyatlar talep edilmektedir.

Bu durumda da İstanbul’da yaşayan ve Teka marka ürünler kullanan müşteriler bulaşık makinesi ya da buzdolapları arızalandığında teknik servis arayışlarına girmektedir ancak ne yazık ki yeterli hizmeti hiçbir müşteri bulamamaktadır. Teka Servis İstanbul genelinde Teka marka buzdolabı ya da bulaşık makinesi kullanan müşteriler için üstün ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Nasıl Hizmet Alırım?

Müşterilerin problemlerini adreslerinde çözen Teka Servis uzun yıllardan beri sektörde varlığını korumakta ve başarısını sürdürmektedir. Müşteriler Teka Servis üzerinden randevu alabilmek için 444 78 56 nolu telefon numarasını aramalı ve müşteri hizmetleri yetkililerine problemlerini aktarılmalıdır. Müşteri hizmetleri yetkilileri de çok kısa sürede müşterilere dönüş sağlamakta ve belirtilen adrese teknik servis gönderimi sağlamaktadır.

Teknik servis ekibi gerekli görüldüğü durumlarda adres dışında onarım gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırmaya çalışan Teka Servis müşterilerine bir yıl işçilik ve yedek parça garantisi de sunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz