Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaGenelTornada Hizmet Çeşitliliği Ve Kalitemiz

Tornada Hizmet Çeşitliliği Ve Kalitemiz

Tornada Hizmet Çeşitliliği Ve Kalitemiz

Torna; kısaca tarif edilecek olursa; metal ya da ahşap akşamlara talep edilen içeriklerin döner tezgah ile yapılması işlemidir. Günümüzde her sektörde etkisini gösteren teknolojik yenilikler ve inovasyon burada da kendisini göstermiş; ve uygulamamız neticesinde arzu edilen pek çok şekil seri ve etkin bir biçimde yapılması sağlanmıştır.

Sektör olarak geçmişi 20 yıldan bu tarafa Ankara’da değerli müşterilerine hizmet etmekte olan Alkan torna çağın getirdiği, en son teknolojik yenilikleri takip etmekte; ve müşteri memnuniyetini artırma noktasında kendisini sürekli güncellemektedir. Alkan torna içerik olarak oldukça zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Bütün torna tezgahları envanterimizde bulunmakta olup bunları ele aldığımızda: Üniversal yani(paralel) revolver ve otomatik torna tezgahlarımız bulunmaktadır.

Tornalar Nasıl Çalışmaktadır?

Tornalar çalışma stili bazında oldukça değişiklik göstermektedirler. Bu sayede tornalarımızda frezeleme ,taşlama ve delme işlemleri büyük bir titizlik ve mükemmeliyet ölçütleri içerisinde yapılmaktadır Ankara ahşap torna ile tamamen tercihinize bağlı olarak istediğiniz şekilleri yapmaktayız. Bize talebinizi ve ne istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Bundan sonrası bizim ustalığımız olup; uzman ve deneyimli ve profesyonel kadromuz Ankara ahşap torna ihtiyaç ve özel isteklerinizi en kısa sürede yaparak beğeninize sunmaktadır.

Tezgâhlarımızda siparişleriniz büyük bir maharet ve beceri ile işlenerek beğeninize sunulmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız önemli geri dönüşler ve teşekkürler hayranlığı belirten şükran ifadeleri işimizi ne kadar da iyi yaptığımızın güzel karineleridir.

Tornalarımızda Neler Yapmaktayız?

Oldukça geniş olan portföyümüzden bazılarını ele alacak olursak bunları şöyle ifade edebiliriz. Tornalarımızda ahşap profil çıtalar, estetik ve havalı MDF işlenmesi, kapıların ve çerçevelerin çıtaları, dekoratif oymalı ahşap köşelikler, Ayons baskı ve burgulu çıtalar işlevsel ve dekoratif olarak merdiven dikmeleri, muz dilimi rozetlerin yapımı, yüksek ölçüde dekoratif seperatörler ve modelleri, Masa ayakları, MDF ve kontra CNC seperatörler ve ahşap perguleler hizmet çıtamızın ve çeşitliliğimizin ne kadar zengin olduğunun en açık belirtisidir.

Temel İlkelerimiz?

Firmamız kuruluş ilkesinde temel amanda insana hizmeti odak almış ve memnuniyet ve üst düzey kaliteli hizmeti kendisine şiar edinmiştir. Bu bizim şirket kültürümüzün temel ilkesinin başında gelmektedir. Uzun yıllardır köklü birikim ve tecrübemizle en iyisine layık olan değerli müşterilerimize her gün artan tonda hizmet etmekte ve kendimizi sürekli yenileyerek hizmet çıtamızı her gün bir adam daha yukarıya taşıma azmi ve kararlığındayız.

Detaylı bilgi ve ürünlerimizi incelemek için alkantorna.com isimli adresimizi ziyaret edimniz.

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

bedava chat sitesi on En Etkili 5 SEO Yöntemi
Mehmet Can on SEO nasıl yapılır?
WordPress on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?