Türk Telekom Ramazan Kampanyası 10 GB Hediye

1
3480

Türk Telekom Ramazan ayına özel yeni bir kampanya yaptı. Tüm Türk Telekomlular Ramazan boyunca kullanabileceği 10 GB internete ve 1000 dk konuşma hakkına bedava sahip olabilecek. Türk Telekom ‘un kullanıcılarına verdiği bu hediye ise sadece gece 2.00 ve sabah 6.00 saatleri arasında kullanılabilecek.

İslam aleminde 12 ayın sultanı olarak bilinen Ramazan ayının gelmesi ile birlikte bu ayın anlamı ve önemi olan paylaşma, yardımlaşma gibi duygularımız kabarıyor. Buna dayanarak bir gelenek haline gelmiş olan operatörlerin hediye kampanyaları da her sene olduğu gibi bu sene de var. Abonelerin yüzünü güldüren bu Ramazan kampanyalarından biri ise Türk Telekom ‘dan geldi. Bugün itibari ile kullanıma açılan paket ramazan boyunca aktif olacak ve tüm Türk Telekomlular bedava hediyelerden yararlanabilecek.

Türk Telekom yayınladığı kampanyada oldukça cömert davranıyor. Sadece Ramazana özel olan bu kampanyada Türk Telekom 10 GB İnternet ve diğer Türk Telekomlularla 1000 dk konuşma hediye ediyor. Tarifeden yararlanabilmek için yapmanız gerekenleri ve detayları şimdi anlatacağız.

Türk Telekom’dan Ramazan’a Özel Sahur Kampanyası

Öncelikle belirtelim ki  hediye edilen haklar sadece 02.00 ve 06.00 saatleri arasında geçerli olacak. Bu saatler arasında 10 GB interneti ve 1000 dk konuşmayı kullanıcılar kullanabiliyor. Kampanyaya katılmak için “SAHUR” yazıp 5555 ‘e kısa mesaj (sms) göndermeniz yeterlidir. Mesajı gönderdikten kısa bir süre sonra hattınıza hediyeleriniz tanımlanacaktır. Kalan kullanımlarınızı öğrenmek için ise “KALAN SAHUR” yazıp “5555” ‘e SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyaya dair önemli bir bilgi daha paylaşmamız gerekirse; faturalı hat kullanan Türk Telekomlular kampanyadan direkt olarak yararlanabilirken, faturasız kullanıcılar kullanabilmek için en az 25 TL yükleme yapmalıdır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz