Türk Telekom (TTNET) internet iptali nasıl yapılır?

0
1174

Türk Telekom firmasındaki hattınızı iki yöntem ile iptal edebilirsiniz. TTNET aboneliğinizi iptal ettirmek için iki yöntemde de başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

Evde İnternet İptal Formu dosyasını .pdf şeklinde indirerek çıktı alabilir ve doldurabilirsiniz. Bu formu Türk Telekom ofislerinde de bulabilirsiniz.

İptal için yöntemlerden birincisi Türk Telekom ofislerine gidip iptal etmektir. Orada size bir form verilir. Bu forma internetin bağlı olduğu telefon numaranızı yazmanız gerekiyor. Eğer yalın internet kullanıyorsanız internet hizmet numarası girebilirisiniz. İsim, soyisim, cep telefonu numarasını yazdıktan sonra iptal gerekçenizi yazabilirsiniz. İptal gerekçenize göre TTNET’ten size bir teklif gelebilir. Tarih ve imzayı yazdıktan sonra imzanızı atabilir ve teslim edebilirsiniz.

İkinci yöntem ise bu formu fax aracılığı ile göndermektir. Formu doldurduktan sonra mahallenizde fax gönderen bir kırtasiye ile 0(312) 306 07 16 numarasına gönderebilirsiniz. Eğer Turkcell kullanıcısı iseniz Akıllı Fax uygulaması ile doldurduğunuz formları ve kimliğinizin fotoğraflarını çekerek aynı numaraya atabilirsiniz. Akıllı Fax uygulaması bir belge için sizden ortalama 3.5 TL kesecektir.

İlginizi Çekebilir

Seo nasıl yapılır?
Film izleme siteleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz