Turkcell bedava internet nasıl alınabilir?

0
528

Turkcell, kullanıcıların sosyal medya ve internetteki diğer tüm içeriklere ulaşabilmesindeki bütçe engelini kaldırmak için, çoğu zaman sürpriz bedava internet kampanyaları yapar. Bu ücretsiz internet içeriklerinin bazıları, belirli kampanya şartlarına bağlı olsalar da, birçoğu tüm kullanıcıların erişimine uygun bir şekilde hazırlanır.

Salla kazan: Turkcell bedava internet kampanyaları arasında en çok talep gören ve en kolay olan internet kampanyası salla kazandır. Bu kampanyanın benzerlerine diğer operatörlerden de rastlayabilirsiniz. Yalnız, salla kazanda Turkcell’in internet verme olasılığı diğerlerine göre bir tık daha yüksektir. Bildiğiniz gibi Turkcell, GSM operatörleri arasında en eski firmadır. Bu nedenle karşınıza çıkan her on kişiden beş tanesinin Turkcell kullandığını görmeniz şaşılacak bir durum değildir. Turkcell, kullanıcılarının özellikle önemli günlerde hediye internet ya da konuşma paketlerine sahip olmasını ister. Bazı bayramlarda, hattı aktif kullandığınız zaman ve doğum günlerinizde Turkcell bedava internet başta olmak üzere çeşitli kampanyalarla yüzünüzü güldürmeyi hedefler. Bazı kampanyalar önemli günlerde hattınıza direkt olarak tanımlanırken; bazılarını internet üzerinden kampanyaları takip ederek kendiniz aktifleştirebilirsiniz.

Nasıl Turkcell Bedava İnternet Kazanılır?

Uzun yıllar boyunca hem iletişim kalitesi hem de kullanıcısına sunduğu mükemmel tarifelerle gönlümüzün gözdesi Turkcell, geniş internet ağında da kendisine bir Pazar oturtmuştur. Platinum kullanıcısı iseniz resni doğum gününüzde Turkcell sizin için hediye 1 GB internet sağlar. Bu kullanım hakkı sadece 24 saat geçerlidir. Kampanyaya katılmak ve ücretsiz internet kazanmak için yapmanız gereken hiçbir şey yoktur. Bu hak, doğum gününüzde operatörünüz tarafından size otomatik olarak tanımlanacaktır.

Gnç, Turkcell’in özellikle üniversite öğrencileri için tasarladığı bir kampanya ağıdır. Gnç çatısı altında sunulan tüm hizmetlere belirli yaş aralığındaki özellikle öğrenci grubu dahil edilir. Sadece internet paketleri değil, çeşitli indirim kodları, mesaj paketleri ve dakika paketleri de bu kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan avantajlar arasında yer alır. Çatlat kampanyasından kazanacağınız tüm internet paketlerini Gnç uygulamasına girerek mobilden hattınıza tanımlayabilirsiniz. Haftada iki kez Çatlat kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece internet kazanacağınıza dair bir garanti yoktur. Turkcell içi konuşma, her yöne dakika ve SMS kazanma şansınız da elbette vardır.

Bip, Turkcell’in kendi kullanıcıları arasında geliştirdiği bir mesajlaşma ağıdır. Bip Messenger uygulamasını açarak, keşfet bölümündeki arama butonuna tıkladığınızda “kim 1 GB ister” yazıp aratın. Çıkan servise girdiğinizde karşınıza yarışmaya başla seçeneği çıkar. Bu seçenekte Turkcell’in sorduğu sorulara doğru yanıt vererek bedava internet kazanabilirsiniz. Bu sorular, herkesin kampanyaya katılım hakkı kazanabilmesi adına oldukça kolay hazırlanmıştır.

Turkcell hesabım hediye internet kampanyası: Hesabım uygulaması bildiğiniz gibi operatörünüze dair tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapacağınız ücretsiz bir uygulamadır. Eskiden birçok işlemimizi çağrı merkezi aracılığı ile gerçekleştirirdik. Artık GSM operatörleri, gerek teknolojik gelişmelerin takip edilmesi gerekse kullanım kolaylığı sağlanması adına sim kartınız ile tüm işlemleri kolayca yapabileceğiniz uygulamalar geliştirdiler. Turkcell, hesabım uygulamasının kullanımının artması adına uygulamayı ilk kez telefonuna yükleyen herkes için 1 GB ücretsiz internet hakkı tanır. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey, uygulamanın indirilmesi sırasında mobil verinizin açık olmasıdır.

Turkcell 12 aylık 2 GB bedava internet: Tüm GSM operatörleri, daha fazla kazanmak, kullanıcı rehavetini arttırmak ve daha iyi reklamlar yapmak amacıyla ücretsiz internet başta olmak üzere çeşitli kampanyalar geliştirirler. Turkcell’de numarasını yeni taşıyan aboneler ve yeni hat alan kullanıcılar için özellikle faturalı pakete geçiş yaptıysanız, bir yıl boyunca her ay 2GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Paketin içerisinde yer alan internet haricinde size verilecek olan ekstra 2GB internet, internetim bitecek korkusu yaşamadan rahatça tüm işlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Gnç fırsat: Bu tarife gnç paketleri arasında yer alır. Tarife kapsamında 25 yaş altı bireyler, numarasını Turkcell’e taşıdıkları takdirde her ay düzenli olarak 14 GB internet kullanabilirler. Bu kullanım ilk ay için hediyesi olan 6 GB ile 20 GB olacak; sonrasında 14 GB olarak devam edecektir. Ayrıca sosyal medya tutkunlarını da düşünen Turkcell, facebook, twitter, instagram ve diğer sosyal medya içerikleri için ek olarak 5 GB internet de vermektedir. Bu 5GB interneti farklı Google aramaları için kullanamayacağınızı belirtmek isteriz. Turkcell, özellikle kullanıcı ağını genişletmek için yeni müşterileri kendisine çekecek baş döndürücü kampanyalar düzenler. Bu kampanya içerikleri özellikle ilk ay, ilk üç ay ya da ilk 6 ayı kapsar. Turkcell ailesini ve avantajlarını tanımanız için buna benzer sürprizler sunar. Bilinmelidir ki Turkcell, en iyi çekim gücüne sahip olan ve kullanıcılarına en bol dakika, SMS ve internet sunan GSM operatörüdür.

Resmi tatiller: Ulusal bayramlarımız başta olmak üzere, değerlerimize hitap eden tüm resmi tatiller Turkcell için önemli günler sınıfında değerlendirilir. Sadece bu günler kapsamında kullanabileceğiniz hediye internet, sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan Turkcell tarafından hattınıza tanımlanır. Size bilgi mesajı gelmeden bedava internet hakkı kullanımınız başlatılmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz