Valorant Point Satın Alma Adresi

0
60

Son zamanların en popüler oyunlarından biri haline gelen Valorant, Riot Games tarafından geliştirildi. Oyun geçtiğimiz yıl çıkmasına rağmen ciddi derecede yüksek bir kitle yakaladı diyebilirim. Bu konumuzda sizlere Valorant hakkında küçük bir inceleme yapıp  oyunda sizin için gerekli olan pointleri almanızı sağlayacak bir adres önermek istiyorum.

Valorant Hakkında Kısa Bilgiler

Valorant spike kurma üzerine amaçlanmış bir oyundur. Saldıran taraf spike kurmaya çalışırken, savunma yapan taraf ise spike kurdurmamayı kendine hedeflemiştir.

  Oyun beş farklı mod ile karşımıza gelirken 16 tane ajan bulunuyor ve bu 16 ajanın ise yetenekleri birbirinden çok farklı. Oyuna başlarken ise sizlere tanımlanmış 5 karakter bulunuyor. Bu karakterler SageJettPhoenixBrimstone ve Sova. Bu taktiksel fps oyununda 6 harita bulunurken bu haritaların her biri kendine özgü oyun özellikleri içeriyor.

Valorant Point Hakkında

Konunun başında bahsettiğim valorant pointler ise oyunda market alışverişlerinde ve savaş bileti sisteminde kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra valorant pointler ile silahlarınıza havalı bir görüntü kazandırırken silah uğuru eklentisi edinebilirsiniz. Peki bu vp yani valorant pointlerin ne gibi avantajları var derseniz öncelikle görsel olarak rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız bu sayede izleyici sayınız artacaksınız. Satın aldığınız valorant pointleri ise oyuna giriş  ekranının sağ üst kısmında bulunan Vpoints simgesine tıklayarak Riot ve Kodlar sayfasına ulaşın. Bu sayfada ilgili boşluğu satın aldığınız kodu ekleyebilirsiniz.

   Valorant Point Satın Alma Adresi

Valorant Point Satın Al
Valorant Point Satın Al

Arkadaşlar  birden fazla satın alabileceğiniz adres var. Fakat bu sitelerin güvenilirliliği çok önemli. Benim sizlere  valorant point satın al diyebileceğim benim de tercih ettiğim kaliteli bir adres var. Kopazar ile uygun fiyatlı ve çeşitli ödeme seçeneği ile Valorant point alışverişi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz