Veri Kurtarma Programı | EaseUS Data Recovery Wizard

0
988

İşletim sistemlerinde ve depolama aygıtlarında çeşitli sebepler yüzünden veriler kaybedilebiliyor. Kaybedilen verileri tekrar geri getirmek, veri kurtarma programları ile mümkün olabiliyor. Bu noktada EaseUS Data Recovery Wizard programı başarılı bir çözüm sunuyor.

EaseUS Data Recovery Wizard nedir?

Sabit disk, USB bellek, hafıza kartları, dijital fotoğraf makinesi, SSD, müzik oynatıcı ve diğer çeşitli depolama cihazlarından verilerinizi güvenle geri alabilmenizi sağlayan ücretsiz ve ücretli sürümleri bulunan bir veri kurtarma aracıdır. Mevcut olan veri kurtarma programları arasında en iyilerinden birisi olarak gösterilmektedir. Kolay kullanımı ile kullanıcı dostudur.

72 milyon kullanıcısı olan EaseUS Data Recovery Wizard; virüs saldırısı, işletim sistemi hataları, hard diskin zarar görmesi, formatlama hataları gibi problemler yüzünden kaybedilen dosyaları, fotoğrafları, videoları, belgeleri geri getirmeyi sağlamaktadır. Program etkin ve verimli olup veri kurtarma oranı oldukça yüksektir.

Hangi tür dosyaları kurtarabilirim?

Temel olarak doc, pdf, html, jpeg, png, avi, mov, mp4, mp3, mkv, zip, rar, iso, exe başta olmak üzere binlerce tür verinizi kurtarabilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard nasıl kullanılır?

EaseUS kurtardığı verileri sınıflandırıyor.

Programın kullanımı oldukça basit bir şekilde yapılabiliyor. Sadece birkaç adım ile verileri kurtarmak mümkün. EaseUS Data Recovery Wizard kullanabilmek için daha önce veri kurtarma işlemi yapmış olmanıza, bu konuda herhangi bir tecrübeniz olmasına gerek yok.

Programı açtıktan sonra kurtarmak istediğiniz verinin bulunduğu sürücüyü veya klasörü seçebilirsiniz. Sürücü veya klasör seçimi yapıldıktan sonra program veri kurtarma işlemine başlıyor ve verileri sınıflandırıyor.

Daha sonra kurtarılmış verileri inceleyip, geri getirilmek istediğiniz veriyi bulup seçebiliyorsunuz.

EaseUS Data Recovery Wizard temel iki mod ile çalışabiliyor.

Hızlı Tarama modu temel algoritmayı kullanarak silinmiş dosya ve klasörleri geri getirebilirken,

Derin Tarama depolama aygıtını nokta nokta tarayarak daha verimli sonuçlar sağlayabiliyor.

Nasıl indirebilirim?

https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

bağlantısı ile programı güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Ne kadar veri kurtarabilirim?

EaseUS Data Recovery Wizard Free versiyonu ile 500 MB’lık veri kurtarabilirsiniz. Program içindeki share (paylaş) butonunu kullanarak Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınızda paylaştığınızda ek 1.5 GB alarak toplam 2 GB veri kurtarma hakkı elde edebiliyorsunuz.

Sosyal medyada paylaşarak ek 1.5 GB kazanabilirsiniz.

Daha fazla veri kurtarmak istiyorum. Ne yapabilirim?

2 GB veri kurtarma yeterli gelmemesi durumunda programın EaseUS Data Recovery Wizard Pro veya EaseUS Data Recovery Wizard Pro + WinPE versiyonları satın alabilirsiniz.

Pro ve Pro + WinPE versiyonları ile herhangi bir limit olmadan sınırsız bir şekilde veri kurtarabilirsiniz. Ayrıca yine bu versiyonlar ile ücretsiz yaşam boyu güncelleme ve ücretsiz yaşam boyu teknik destek alabileceksiniz. Programlar tek bir lisans için geçerlidir.

WinPE versiyonu ile işletim sisteminizin çöktüğü veya başlamadığı durumlarda önyükleme yapabiliyorsunuz. Bu şekilde verileriniz ve işletim sisteminiz daha güvende olacaktır.

EaseUS Data Recovery Wizard Pro $69.95

EaseUS Data Recovery Wizard Pro + WinPE $99.90

ile satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz