WhatsApp Sahte Konuşma Uygulaması: WhatsFake

1
15015

Kendinize ait, iki tarafı da sizin yönettiğiniz bir uygulama olan WhatsFake ile sahte WhatsApp konuşmaları oluşturup arkadaşlarınıza şaka yapın. Hem Android hem iOS işletim sistemleri için geliştirilmiş uygulamayı kullanarak sahte mesajlar oluşturabilirsiniz. Sahte sohbetlerinizle arkadaşlarınızı trolleyebilir bazen de başkası tarafından trollenebilirsiniz. Uygulamanın gerçek WhatsApp sohbet ekranından hiçbir farkı yok, tamamen aynısı. Sizlere bu yazıda WhatsFake uygulamasını kullanarak nasıl sahte konuşma yapacağınızı anlatacağız.

Dünyada akıllı telefonlarda en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp kolay kullanımı ve sade teması ile birlikte her kullanıcıyı cezbetmeyi başarıyor. Facebook, Instagram, Messenger ‘ın sahibi olan Mark Zuckerberg aynı zamanda WhatsApp ‘ın da sahibi durumda. Geçtiğimiz bir iki gün içerisinde WhatsApp temel fonksiyonun dışına çıkarak durum paylaşma özelliğini getirdi, bunun ilerde WhatsApp ‘a iyi mi yoksa kötü mü bir geri dönüş yaptıracağını henüz tahmin etmek mümkün değil çünkü çok erken.

Sesli mesajları, görüntülü ve sesli aramaları ile sanal ortamda iletişimimizi sıklaştıran ünlü uygulamanın da emsalinden öte direkt sahtesi yapılmış durumda. Tabi ki bu işin esprisi. WhatsApp ‘ta gerçekleştirdiğiniz konuşmaların sahtesini yapabileceğiniz, gerçek WhatsApp konuşma penceresine sahip olan bir uygulama yapıldı. İsmi de WhatsFake olarak belirlendi. Temel olarak WhatsFake olabildiğince gerçek bir şekilde size sahte konuşma hazırlama imkanı sunuyor. Düşük boyutlu bu uygulamayı Play Store veya App Store ‘dan telefonunuza indirip kullanabilirsiniz. WhatsFake sizin sahte mesajlardan oluşan sohbetinizi oluşturmak için gereken bütün materyalleri opsiyonel ve düzenlenebilir bir hale getirmiş durumda. Yani konuşmanın sahte mi gerçek mi olduğunun anlaşılması tamamen sizin elinizde. Ayarları ve mesaj senaryosunu ne kadar gerçekçi olarak düzenlerseniz inandırıcılığınız o kadar çok olur.

WhatsFake Uygulaması ile Yapabilecekleriniz

  • Dilediğiniz kişiyle sahte konuşma yapabilirsiniz.
  • WhatsApp ‘taki konuşma penceresinin birebir aynısına sahiptir kolayca gerçeğinden ayırt etmek mümkün olamaz.
  • Sohbetteki iki tarafta sizin tarafınızdan kontrol edilir.
  • Mesajın gönderilme saatinden görülme saatine, sesli mesajın saniyesinin uzunluğuna kadar her türlü detay sizin kontrolünüz altındadır. Dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
  • Tamamen ücretsizdir ve üyelik istemez, indirdiğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.
WhatsFake uygulamasını kullanarak oluşturduğumuz sahte bir WhatsApp konuşması.

Görselde de gördüğünüz gibi gerçek WhatsApp konuşma penceresinden hiçbir farkı yok. Artık siz de arkadaşlarınıza bol bol şaka yapabilirsiniz. İyi şakalar!

Buna benzer olarak Instagram Sahte Mesaj Uygulaması: InstaFake yazımıza da göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz