WhatsApp’ta Silinen Mesajlar Nasıl Okunur?

0
2076

WhatsApp’daki mesajları silebilmek için uzun zaman bekledik çünkü şimdiye kadar yaptığımız herhangi bir kayma sohbet geçmişimize sonsuza kadar yakıldı. Şans eseri, şimdi bu yeni özellikten faydalanabiliyoruz, ancak tüm bu silinmiş mesajlara bakabilmenin bir yolu olduğunu da bilmiyor olabilirsiniz. WhatsApp’ta silinen mesajları nasıl okuyacağınızı size göstereceğiz.

Kişilerinizden silinmiş mesajları WhatsApp’ta okuyun

Birisi Whatsapp ‘da bir mesajı sildiğinde, sohbetteki herkes “Bu mesaj silindi” mesajını görebiliyor. Bu mesajın içeriğinin ne olduğu hakkında biraz bilgi sahibi olmak imkansız. Bu silinmiş mesajları okuyabilmeniz için gereken tek şey, tüm bildirimlerinizi ve gelen iletilerinizi kaydeden veya kaydeden bir uygulamadır. Burada akılda tutulan bir çift:

Sadece ikisinden birine ihtiyacınız olacak. Aynı şeyi yapıyorlar, ancak düzen biraz farklı. Mesajlar silinmiş olsun veya olmasın, bu App aldığınız her bildirimin bir kaydını tutacaktır. Ancak, bunu yapmak için özel erişim vermeliyiz. Bu erişim, diğer uygulamaları geçersiz kılar, böylece bildirim verilerini toplayabilir. İki uygulamadan birini ilk açtığınızda, sizden izin isteyecektir. Bundan sonra, daha sonra silinen iletilerden olanlar da dahil olmak üzere aldığınız her bildirimi günlüğe kaydeder. Tek yapmanız gereken, günlüğe gitmek ve WhatsApp’ta silinmiş olan bildirimleri incelemektir. Bu kadar kolay.

WhatsApp üzerinde silinen mesajları kurtarmayı denediniz mi?

Android ile ilgili tüm haberler için Android Haberler Sayfamıza bekliyoruz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz