WordPress Haber Teması | 5 Haber Teması

0
2263

Haber sitesi projesini devreye almak isteyen kullanıcılar öncelikle WordPress haber teması hakkında iyi bir araştırma yapmalıdır. Bu konuda bizler de en çok kullanılan ve işlevi gereği ziyaretçileri görsel açıdan etkileyen haber temalarıyla ilgili tavsiyeler sunacağız. Ayrıca bu temaların genel özelliklerini de sizlerle paylaşırken ihtiyacınız olan bilgileri de aktarmış olacağız. O halde günümüzde en çok kullanılan 5 WordPress haber teması, genel özellikleri ve tercih edilebilirliğine göre yazımızın devamından takip edebilirsiniz.

5. Valenti

Oldukça kapsamlı özelliklere sahip olan ve en iyi WordPress haber temaları arasında yerini alan Valenti, premium olarak sunulan dergi temasıdır. Sürükle ve bırak prensibiyle muhteşem bir ana sayfa oluşturan bu temanın pratik ve güzel açılır menüleri de diğer haber temalarından ayrılmasını sağlıyor. Ayrıca geniş bir özelleştirme seçeneğiyle sunulan Valenti temasıyla blog sayfası, online dergi ya da haber sitesi oluşturabilirsiniz. Temanın fiyatı ise 59 dolardır.

4. SmartMag

Yönetim paneliyle ön plana çıkan SmartMag teması de tıpkı Valenti teması gibi sürükle ve bırak seçeneğiyle kullanılabilmektedir. SEO uyumlu bir tema olması, arama motorlarında kısa sürede üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır. İçeriklerinizi daha ilgi çekici bir hale getiren SmartMag haber teması, RTL desteği, Drag&Drop sayfa oluşturucu ve çok sayfalı içerik slideshowlar ile desteklenmiştir. Temanın ücreti 49 dolardır. Fiyatı ve özellikleri nedeniyle kaliteli WordPress haber temaları olarak sıralamadaki yerini korumaktadır.

3. Sahifa

İşlevsel, kullanıcı dostu, esnek, hızlı ve modern bir haber teması olan Sahifa aynı zamanda blog, dergi ve gazete teması olarak da kullanılmaktadır. Aslında çok yönlü web sitesi temalarından biri olan Sahifa, web sayfalarının geliştirilmesinde birden fazla özelliği beraberinde getirmektedir. Bu yüzden en iyi WordPress haber temaları olarak incelenirken mobil uyumlu olması da dikkat çekmektedir.

Web sitelerinin yeniden boyutlandırma sorununu ortadan kaldıran Sahifa haber teması, tablet ya da telefonlardan giriş yapan kullanıcıların siteye erişimini kolaylaştırır. Dilediğiniz tarayıcı ve işletim sistemiyle çalıştırabileceğiniz bu temanın fiyatı 59 dolardır.

2. Newsmag

Modern bir WordPress teması olan Newsmag, haber siteleri için oldukça kullanışlıdır. Alternatif olarak inceleme, dergi ve gazete sitelerinde de kullanılabilir. Ayrıca en iyi SEO uygulamalarını barındıran Newsmag, basit ve kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Ücreti ise 49 dolar olarak güncellenmiştir.

1. Newspaper

En iyi WordPress haber temaları arasında ilk sırada olan ve en çok kullanılan Newspaper haber teması aynı zamanda yayın, dergi, gazete ve inceleme sitesi olarak tercih edilebilir. GDPR uyumlu ve AMP’ye sahip olan bu tema sayesinde farklı projelerinizi de devreye alabilirsiniz. Temanın entegre olarak en iyi SEO uygulamalarını kullandığını da unutmayın. Üstelik hız konusunda ziyaretçilerin rahatlıkla sitenizde gezinmesini sağlarken HTML5 alt yapısına sahip olduğundan, kendi Java kodlarınızı da ekleme özelliğini sunmaktadır. Temanın satış fiyatı ise 59 dolardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz