YouTube Premium Lite ile Uygun Fiyatlar

0
549
youtube premium lite
youtube premium lite

YouTube Premium Lite Nedir?

Youtube Premium çoğu internet kullanıcısının hayatına girdi. Reklamsız video izleme seçeneği ve çevrimdışı dinleme gibi özellikleri olan Youtube Premium benim de tercih ettiğim ücretli uygulamalar arasında.

Can sıkan yoğun reklamlardan kurtulmak için Youtube Premium kullanıcıları  aylık 16.99 TL 5 kişiye kadar kullanım imkanı olan aile üyeliği  aylık 25.99 TL veriyor.

youtube premium lite
youtube premium lite

Youtube Premium Lite Hangi Özellikleri İçeriyor?

Arkaplanda oynatma ve Çevrimdışı dinleme gibi özelliklere sahip olmayan Youtube Premium Lite mevcut özelliklerin sadece %25’ine sahip olacak.

Youtube Premium’u akıllı televizyonlarda daha sık kullanıyorsanız sizler için Youtube Premium Lite daha karlı olabilir. Video aralarında sürekli reklam çıkması benim gibi sizleri de rahatsız ediyorsa daha uygun fiyat ile Youtube Premium Lite’ı tercih edebilirsiniz.

Youtube Premium Lite Ücreti Nedir?

Ücreti henüz belli olmasa da Youtube Premium lite %40 daha uygun fiyatlı olacaktır. Şu anda belirli ülkelerde test aşamasında olan Premium lite yakın zamanda ülkemizde de kullanıma açılacak.

Youtube Premium‘u tercih etme sebebiniz nedir? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Youtube Premium sayfasından detaylı olarak özellikleri inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz